Výlet na kolech žáků 5. třídy

Minulý týden 21.6 se žáci 5.B naší školy vydali na vzrušující cyklistický výlet.

Dětský den

Dne 14.6 se v naší škole konal dětský den, který byl plný radosti a zábavy. Děti z prvního stupně plnily různé úkoly, které pro ně připravili žáci pátých tříd. Akce byla rozmanitá a nabízela spoustu aktivit.

Žáci 5. tříd na BĚHU MÍRU

V úterý 4.6. se žáci pátých tříd zúčastnili BĚHU MÍRU.

Nezapomenutelná dobrodružství páté třídy na Šajtavě

Škola v přírodě pro 5. třídu se letos konala na Šajtavě, v malebném místě uprostřed přírody, které je ideální pro spojení vzdělávání a venkovních aktivit. I když pobyt trval jen tři dny, děti si odnesly spoustu nezapomenutelných zážitků.

"Huckleberry Finn" v divadle "Drak"

Dnes 22.5.24 měli žáci 5. tříd skvělou příležitost navštívit divadelní představení "Huckleberry Finn" v divadle "Drak" v Hradci Králové.

Žáci pátých tříd v planetáriu v Hradci Králové

Hvězdárna nabízela paťákům a široké veřejnosti pravidelné pořady z oblasti astronomie a kosmonautiky.

Betlémy z celého světa

V letošním roce si připomínáme významné výročí - 800 let od postavení prvního betléma.

Program v Domově pro seniory

Ve středu 13. 12. se vydala 5. A zazpívat a zahrát předvánoční program do Domova pro seniory.

Velká Británie s Britem

Po několikaleté odmlce k nám do školy opět zavítal Neil se svým programem.

Atletický čtyřboj.

Žáci čtvrtých tříd byli úspěšní v atletickém čtyřboji základních škol Pardubického kraje ve školním roce 2021 - 2022. Zástupci 4. A si převzali pohár a medaile za třetí místo v kategorii 3. ročníků a Rozálie Kollerová byla dokonce nejlepší atletkou mezi dívkami ze třetích tříd.

Předvánoční vycházka

V úterý před Vánoci vyrazili prvňáci z béčka do lesa s kamarády třeťáky z áčka :-)