Dekorace

Aktuality

7.C v Praze

7.C v Praze

Ve středu 13.12.2023 jsme letos podruhé a už naposledy navštívili hlavní město Prahu. Již po příjezdu na nás dýchla vánoční atmosféra.

Velká Británie s Britem

Velká Británie s Britem

Po několikaleté odmlce k nám do školy opět zavítal Neil se svým programem.

Projektový den 7.C - Praha

Projektový den 7.C - Praha

Se třídou 7.C jsme absolvovali první společný výlet v letošním školním roce. Cílem bylo Národní zemědělské muzeum v Praze.

Výlet 6.C

Výlet 6.C

V úterý 6.6.2023 jsme ráno vyjeli vlakem na třídenní školní výlet na vodní nádrž Rozkoš. 

Výlet 6.C do Pardubic

Výlet 6.C do Pardubic

Žáci 6.C se již od Vánoc vyptávali na slíbený výlet do aquaparku v Pardubicích. Dočkali se!

Seznam doporučené četby

Pokud se rozhodujete, jakou knžku si přečíst, prohlédněte si seznam doporučené četby, kde najdete množství tipů na zajímavé knihy.

6.C a 6.D v Brně

6.C a 6.D v Brně

V úterý 20.9. jsme se třídami 6.C a 6.D vyrazili na exkurzi do Brna. Prvním cílem byl pavilon Moravského zemského muzea Anthropos se stálou expozicí o vývoji člověka a výstava Nejstarší šperky a ozdoby těla.

Adaptační kurz 6.C

Adaptační kurz 6.C

Jednou z prvních větších společných akcí po přechodu na druhý stupeň ZŠ je adaptační kurz. Naše třída se na něho velmi těšila. Nejisté počasí nás do posledních chvil drželo v napětí, jakým způsobem budeme trávit společný čas.

Páťáci v kuchyni

Páťáci v kuchyni

Ve čtvrtek se děti z 5. C pustily do vaření. Přípravy nám začaly již před týdnem, kdy jsme se rozdělili do čtyř kuchařských týmů. Šéfkuchaři se stali Béňa, Štěpán, Pepa a Nikča. Ti měli nastarost rozdělení úkolů ve svém týmu, aby vše šlapalo jako hodinky. A podařilo se. 

Vánoční cukroví

Vánoční cukroví

První prosincové dny jsme využili k pečení vánočního cukroví. Cukráři z  5. C se přesunuli do školní kuchyně, která se proměnila v cukrářskou dílnu.

Doma není nuda!

Doma není nuda!

Škola v letošním školním roce začala pro 4.C krásně - po pár dnech ve škole odjezd na školu v přírodě, pak každý den ve škole s kamarády, jenže... Nastaly karantény, distanční výuka, jsme stále doma, doma, doma... Ale doma není NUDA!!!

Upravený on-line rozvrh 4.C

Rozvrh platí od pondělí 4. ledna 2021.

Škola v přírodě - Šajtava 2020

Třetí týden v září jsme se konečně vypravili na tolik vytouženou školu v přírodě na Šajtavu. Bydleli jsme všichni společně na horní chalupě. Pro některé to bylo první odloučení od rodičů, ale všichni to zvládli báječně. Tahle škola v přírodě byla trošku jiná...